Архивы рубрики ‘Без рубрики’

Списки абітурієнтів рекомендованих до зарахування

Списки рекомендованих 9 кл. на 18.07.2019

Фестиваль іноземної пісні

«Get down with celebrities!»

Всесвітній день вишиванки

В третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. В останні роки в Бердянську стало доброю традицією до яскравого українського свята організовувати різноманітні розважальні заходи. Один з них — «Будьмо разом українці» в якому взяли участь студенти нашого коледжу. Читати далі!!!

Студентська науково-практична конференція

Дослідницька діяльність – це метапредметна діяльність, яка дозволяє нам пізнавати той світ, в якому ми існуємо, робити відкриття для себе та інших. Кожне знання, отримане або здобуте людиною, просуває його вперед і відкриває перспективу для отримання нового. Так людина пізнає все…в тому числі і себе. З цією метою 26 березня 2019 року в Бердянському медичному […]

Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 11-х класів

Витяг з протоколу № 7

Тиждень дисциплін професійної та практичної підготовки

З 11 березня по 15 березня у Комунальному закладі «Бердянський медичний коледж» Запорізької обласної ради проведено ряд заходів у контексті Тижня дисциплін професійної та практичної підготовки (хірургія, внутрішня медицина, інфектологія)… Читати далі!!!  

«Я маю право голосу!»

ВОЛОНТЕРСТВО

ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ БІЙЦЯМ  

Засідання Педагогічної майстерні

Сучасний педагогічний працівник має постійно працювати над собою, швидко вчитися, опановувати нові технології, миттєво змінюватися, щоб відповідати швидкоплинним вимогам суспільства. Читати далі!!!

Інформаційна сесія

Права ЛГБТ — спільнот