Архивы рубрики ‘Без рубрики’

«Бедянськ – моє рідне місто»

Молодіжний квест став чудовою нагодою застосувати логічне мислення та креативність. Темою було знання фільму «Вартові галактики». Читати далі!  

Змагання бригад швидкої допомоги

12-13 вересня на території бази відпочинку «Райський куточок» м. Бердянськ проходили змагання бригад екстреної медичної допомоги «Запорізькі медичні змагання Бердянська хвиля 2019». Читати далі!

Посвята 2019

1 вересня в коледжі відбувся концерт присвячений посвяті у студенти. Першокурсники знайомились зі своїми кураторами, викладачами та одногрупниками,  а також у подарунок отримали значок з емблемою коледжу. Читати далі!

Накази на зарахування

Наказ 132-кс від 24.07.2019 Зарахування контракт 9 класів Наказ 130-кс від 23.07.2019 Зарахування БЮДЖЕТ 9 класів

Фестиваль іноземної пісні

«Get down with celebrities!»

Всесвітній день вишиванки

В третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. В останні роки в Бердянську стало доброю традицією до яскравого українського свята організовувати різноманітні розважальні заходи. Один з них — «Будьмо разом українці» в якому взяли участь студенти нашого коледжу. Читати далі!!!

Студентська науково-практична конференція

Дослідницька діяльність – це метапредметна діяльність, яка дозволяє нам пізнавати той світ, в якому ми існуємо, робити відкриття для себе та інших. Кожне знання, отримане або здобуте людиною, просуває його вперед і відкриває перспективу для отримання нового. Так людина пізнає все…в тому числі і себе. З цією метою 26 березня 2019 року в Бердянському медичному […]

Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 11-х класів

Витяг з протоколу № 7

Тиждень дисциплін професійної та практичної підготовки

З 11 березня по 15 березня у Комунальному закладі «Бердянський медичний коледж» Запорізької обласної ради проведено ряд заходів у контексті Тижня дисциплін професійної та практичної підготовки (хірургія, внутрішня медицина, інфектологія)… Читати далі!!!