Архивы за месяц Ноябрь, 2018

Творчий пошук викладача 

Науково — публіцистична діяльність педагога посідає особливе місце в системі формування інформаційної компетентності…  Читати далі!

День пам’яті жертв голодомору

«Україна. Геноцид голодом»

100-річча НАН України

«Людина—Природа—Цивілізація» Засідання присвячене 100-річчю від часу заснування НАН

День студента 2018

Загальноміський  святковий захід «День студента!» 

Засідання Педагогічної майстерні

12 листопада 2018 року наші викладачі зустрілися на педагогічному плато в рамках засідання «Педагогічної майстерні» на тему «Досвід педагогів – новаторів як ресурс удосконалення персональної технології викладання». Читати далі!  

День відкритих дверей

10 листопада у Бердянському медичному коледжі відбувся день відкритих дверей, на який завітали учні 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та їх батьки.   Читати далі!

Засідання школи викладача-початківця

Школа викладача — початківця продовжує свою роботу. 09 листопада 2018 року педагоги-наставники зібралися разом щоб надати кваліфіковану, ефективну та своєчасну допомогу молодим фахівцям в організації освітнього процесу та підвищенні фахового рівня відповідно до державного стандарту. Читати далі!  

Засідання творчої груп

7-го листопада відбулося засідання творчої групи викладачів коледжу під керівництвом голови циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Міщенко Т.М. Читати далі!

18-й радіодиктант єдності

Сьогодні у День української писемності й мови студенти та викладачі нашого коледжу написали радіодиктант національної єдності. Читати далі!  

Мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка